ÜRÜNLERİMİZ

Kuru Meyveler

Mevsimlerinde toplanmış meyvelerin güneş altında kurutulması ile elde edilen kuru meyveler yaş hallerine göre çok daha fazla vitamin içermektedir.
Lifli yapısıyla besleyici ve hastalıklara karşı koruyucu özelliği vardır ve diyet yapanlar için vazgeçilmez besinlerdir.

Kuru Üzüm

Ege Bölgesi’nin üzümleri tadının sultanlara layık olduğu kadar eşsiz olması nedeniyle Sultaniye olarak anılmaktadır.
Anavatanı Türkiye’nin Turgutlu ilcesi olan Sultaniye üzümlerini, 6 farklı renk kalitesinde, her biri 5 farklı kalibrede müşterilerimize
sunmaktayız. İlgilendiğiniz ürün için bizimle irtibata geçmeniz yeterli. BRC, ISO 22000 (HACCP) ve ISO9001-20008 sertifikalı
üreticilerimiz ve bizler Türkiye’nin en iyi
sultaniye üzümünü sizlere sunmaktayız.

Kuru Kayısı

Ülkemiz dünyanın en önemli kayısı üretim merkezlerindendir. Üretilen kayısının %85i ihraç edilmektedir. Kayısının sağlıklı bir şekilde büyümesi için kuru hava gereklidir, nemli toprakta yetişenler sulu ve iri olur, kıraç toprakta yetişenler ise kurutmalık için uygun olan kayısılardır. Kuru kayısı vitamin ve mineral açısından çok zengindir. Lif oranı, demir, potasyum ve magnezyum açısından çok faydalı ve uzun süreli depolamaya uygundur.

Kuru İncir

Ülkemiz dünyanın en büyük ve kaliteli incir üreticisi, Ege bölgesi de bu ürünün en çok yetiştirildiği bölgedir. Dünya kuru incir üretiminin %54ü burada yapılmaktadır ve ihraç edilmektedir. Yüksek oranda protein, antioksidan, vitamin ve minerallerle dolu, lif bakımından zengin olan bu kuru meyve uzun süreli depolamaya uygundur.